Aviaeuropa - Autonuoma

Autonuoma


UAB "AVIAEUROPA" yra žemų kainų autonuoma, įsikūrusi Kauno tarptautiniame oro uoste. Mes aptarnaujame tiek keleivius, atvykusius į Kauną, tiek keleivius, atvykusius į Vilnių, taip pat kompanijas bei fizinius asmenis visoje Lietuvoje. Automobilio nuomos kaina yra nuo 20€ parai. Pastoviems klientams bei įmonėms taikome nuolaidas iki 20%. Atsiskaityti galite grynais pinigais, bet kokia banko kortele, ar banko pavedimu(tik įmonėms).
Nuo šiol automobilius galite išsinuomoti ir grąžinti kur tik Jums patogu.

AUTOMOBILIŲ PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!
KAUNE IR KAUNO RAJONE PRISTATYMAS NEMOKAMAS!!!
NAUJI AUTOMOBILIAI, ŽEMOS NUOMOS KAINOS!

Automobiliai, kuriuos mes siūlome:


Visoms Sausio, Vasario ir Kovo mėnesių automobilių nuomoms suteiksime NET 15% NUOLAIDĄ!


KELIONINIŲ DEVYNVIEČIŲ KLASĖ
KROVININIAI MIKROAUTOBUSAI

DĖMESIO! AKCIJA!
Užsisakykite bet kurį automobilį ir gaukite navigacijos sistemą NEMOKAMAI visą nuomos laikotarpį*.

*navigacijos prietaisų kiekis ribotas.
Nuomos įkainiai
Minimalus nuomos laikas yra 24 valandos. Į nuomos mokestį yra įskaičiuota techninė priežiūra, civilinės atsakomybės draudimas, „Kasko“ draudimas bei automobilio valymas. Kuro kainos nėra įskaičiuotos. Jei automobilį vėluojama grąžinti, kas 3 valandas vėlavimas bus apmokestintas papildoma nuomos diena.
Papildomi vairuotojai
Nemokama, tačiau turi būti užregistruoti.
Amžiaus reikalavimai
Visi turintys vairuotojo pažymėjimą.
Apmokėjimas
Grynais arba banko kortele.
Reikalingi dokumentai
Nuomos metu nuomininkai/vairuotojai turi pateikti galiojantį savo pasą/ID kortelę bei vairuotojo pažymėjimą. Visi nuomojamų transporto priemonių vairuotojai privalo turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir ne mažiau kaip 2 metų vairavimo patirtį. Tie nuomininkai, kurių vairuotojo pažymėjimas parašytas ne romėnų kalba, turi turėti tarptautinį vairuotojo pažymėjimą.
Draudimas
Visi vairuotojai, turintys leidimą vairuoti nuomojamas transporto priemones yra apdrausti trečios šalies atsakomybės draudimu dėl sužeidimų, mirties ar trečios šalies nuosavybės sugadinimo. Tai nėra visapusis draudimas.
Autoįvykio ir žalos padengimo mokestis
Nuomininko atsakomybė avarijos atveju sumažėja iki 87€. Nuomininkas bus laikomas atsakingu už bet kokią žalą transporto priemonei net jeigu nebus asmeniškai atsakingas dėl nelaimingo atsitikimo. Automobilio dingimo ar apgadinimo dėl aplaidumo, sukelto alkoholio ar narkotinių medžiagų poveikio, atveju Nuomininkas atsako visa automobilio remonto išlaidų suma/pilna automobilio verte. Nuomininkas privalo apmokėti visas išnuomoto automobilio remonto išlaidas, jeigu deramai nepraneša apie avariją ar kitokią žalą (apgadinimą) policijai ir nuomotojui.
Apsauga nuo vagysčių
Nuomininko atsakomybė automobilio arba jo dalių vagystės atveju yra 10% nuo jų vertės.
Automobilio paėmimas/gražinimas
Automobilio raktelius ir dokumentus nemokamai galite paimti Kauno tarptautiniame oro uoste UAB "AVIAEUROPA" biure. Automobilį galite gražinti bet kuriuo paros metu stovėjimo aikštelėje prie Kauno tarptautinio oro uosto, bei paliekant raktus ir dokumentus nurodytoje vietoje Kauno tarptautiniame oro uoste.
Baudos
Jeigu pametami automobilio rakteliai ar dokumentai, nuomininkui bus taikoma 145€ bauda. Nuomininkas pats prisiima pilną atsakomybę dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo ir/ar nepaisymo nuomos metu. Jei nuomininkas nesumoka baudų, UAB „Aviaeuropa“ priskaičiuoja nuomininkui 100 % nuo nesumokėtos baudos.
Kuras
Visi automobiliai yra išnuomojami pilnais benzino bakais. Klientas, grąžinęs automobilį nepilnu baku, moka 1,45€ už kiekvieną trūkstamą litrą papildomai.
Vairavimo apribojimai
Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje) vairavimas yra leidžiamas be jokių apribojimų. Vairavimas už Baltijos šalių ribos yra leidžiamas tik su raštišku UAB „Aviaeuropa“ leidimu. Išvažiuoti už Europos Sąjungos ribų yra draudžiama. Visi automobilių draudimai tampa negaliojantys.
Užstatas
Užstatas yra 174€ (kuro kompensavimui, automobilio apgadinimui, dokumentų ar raktelių pametimui kompensuoti). Užstatą galima palikti grynais pinigais arba bet kokia banko kortele.
UAB „Aviaeuropa“ pasilieka teisę ypatingais atvejais be atskiro įspėjimo keisti automobilių tipus, įrangą ir pan.