Aviaeuropa - Aviabilietai

Aviabilietai


UAB "AVIAEUROPA" bilietų kasose aviabilietų kasoje galima įsigyti pigiausius šių aviakompanijų bilietus:
Iš Kauno ir Vilniaus Ryanair keleivius skraidina į Londoną (Stanstedo, Liutono ir Getviko oro uostai), Birmingemą, Bristolį, bei Liverpulį Anglijoje, Dubliną Airijoje, Edinburgą Škotijoje, Frankfurtą (Hahn'os oro uostas), Brėmeną, Berlyną (Šionefeldo oro uostas) bei Diuseldorfą (Vyzo oro uostas) Vokietijoje, Briuselį (Šarlerua oro uostas) Belgijoje, Paryžių (Bovei oro uostas) Prancūzijoje, Barseloną (Žironos oro uostas) Ispanijoje, Milaną (Bergamo oro uostas) Italijoje, Oslą (Ryge oro uostas) Norvegijoje.
  • Visoms kelionėms galioja Ryanair pervežimo sąlygos.
  • Visi mokesčiai yra negrąžinami, bet skrydžio data, laikas, maršrutas ir keleivio vardas gali būti keičiami su nustatytu mokesčiu (kreiptis į Ryanair ofisą).
  • Registruotas bagažas - 15kg vienam keleiviui, mokestis taikomas kiekvienam registruoto bagažo daiktui, neleidžiamas bagažo dalijimasis (ir bagažo registravimas kūdikiams).
  • Svorį viršijantis bagažas apmokestinamas Ryanair nustatytu įkainiu (įkainius tikslinkitės skambindami mums telefonu) už kilogramą. Maksimalūs rankinio bagažo matmenys negali viršyti 55x40x20cm (20x14x9 colių).
  • Pinigai už lėktuvo bilietus grąžinami tik tuo atveju jeigu skrydis atšaukiamas arba daugiau kaip tris valandas keičiasi lėktuvo išskridimo laikas dėl pačios avialinijų kaltės.
Svarbu: Oro uoste prašome būti 2val prieš skrydį. Registracija į lėktuvą baigiasi likus 40min iki skrydžio.
Wizz Air skraidina iš Vilniaus į šiuos miestus : Barseloną, Bergeną, Korką, Donkasterį / Shefildą, Dortmundą, Eindhoveną, Liverpoolį, Londoną (Lutono oro uostas), Milaną (Bergamo oro uostas), Oslą (Sandefjord Torp oro uostas), Paryžių (Beauvais oro uostas), Romą (Fiumicino oro uostas).
  • Mažas orlaivio salono krepšys: Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42x32x25cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus.
  • Didelis orlaivio salono bagažas: Jei jūsų orlaivio salono bagažas yra didesnis už mažą orlaivio salono krepšį, tačiau neviršija 56x45x25cm, jūs galite jį pasiimti į orlaivio saloną už 10€ mokestį. Jis privalo tilpti viršutiniame salono bagažo skyriuje. Jūs privalote be pagalbos galėti jį padėti viršutiniame salono bagažo skyriuje.
  • Registruotas bagažas - 32kg registruoto bagažo yra apmokestinama už vieną vienetą 20€ į vieną pusę, bei 40€ perkant į abi puses.
  • Bilietai negrąžinami, nekeičiami išskyrus atvejus, aprašytus aviakompanijos “Wizzair” “Pagrindinių vežėjų sąlygose”.
Svarbu: Registracija į “Wizzair” skrydį pradedama likus 2 valandoms iki skrydžio ir baigiama likus ne mažiau kaip 40 minučių iki biliete nurodyto išvykimo laiko. Vėluojantys keleiviai neregistruojami.
AVIABILIETŲ KASA:
PC"AKROPOLIS"
Karaliaus Mindaugo pr.49, Kaunas
Mobilus tel. +37064661676
Tel.: +370 (37) 399 398
El.paštaas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
Darbo laikas I-VII: 10-21 val.
Klientui pageidaujant, taip pat vykdome viešbučių rezervacijas.